Light of My Life Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 152 Görüntülenme

Light of My Life Full HD İzle

Light of My Life Full HD İzleBir salgının dünyanın yarısını yok etmesinin üzerinden geride bıraktığımız on senenin ardından, bir baba ve kızı toplumdan uzak bir yerde yaşamaktadır. Adam, kadınların yok olmasına namacıyla olan salgının ilk haftalarında doğan kızını yalnızca erkeklerin yaşadığı toplumda büyütmeye çalışır. Kızının erkek gibi görünmesini gerçekleştiren ve onu insanlara erkek olarak tanıtan baba, erkek egemenliğindeki toplumda kızını güvenliğini sağlamak amacıyla zorlu bir mücadele vermek mecburiyetinde kalır...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Light of My Life Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Light of My Life Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Light of My Life Full HD İzleBir salgının dünyanın yarısını yok etmesinin üzerinden geride bıraktığımız on senenin ardından, bir baba ve kızı toplumdan uzak bir yerde yaşamaktadır. Adam, kadınların yok olmasına namacıyla olan salgının ilk haftalarında doğan kızını yalnızca erkeklerin yaşadığı toplumda büyütmeye çalışır. Kızının erkek gibi görünmesini gerçekleştiren ve onu insanlara erkek olarak tanıtan baba, erkek egemenliğindeki toplumda kızını güvenliğini sağlamak amacıyla zorlu bir mücadele vermek mecburiyetinde kalır...Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Light of My Life

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Casey Affleck

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?