Londra Nehri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 1 Yorum 86 Görüntülenme

Londra Nehri

Fransa'da yaşam sürdüren Osman'ın oğlu ile Channel Adaları'nda yaşam sürdüren Elisabeth'in kızı Londra'da öğrencidir. 7 Temmuz 2005'te Londra'da yapılan terörist saldırının ardından, her ikisi amacıyla de zor günler başlar. Birbirini tarif edmeyen bu iki yabancı, çocuklarından haber alamazlar ve onları bulmak üzere Londra'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklarını bulma ümitleri ve birbirlerine verdikleri destek, aralarındaki dinsel ve kültürel farklılıkları unutturur.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Londra Nehri izle (2009) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Londra Nehri izle (2009) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Fransa'da yaşam sürdüren Osman'ın oğlu ile Channel Adaları'nda yaşam sürdüren Elisabeth'in kızı Londra'da öğrencidir. 7 Temmuz 2005'te Londra'da yapılan terörist saldırının ardından, her ikisi amacıyla de zor günler başlar. Birbirini tarif edmeyen bu iki yabancı, çocuklarından haber alamazlar ve onları bulmak üzere Londra'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklarını bulma ümitleri ve birbirlerine verdikleri destek, aralarındaki dinsel ve kültürel farklılıkları unutturur.

    Yorumlar (1)