Londra Nehri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 150 Görüntülenme

Londra Nehri

Fransa'da yaşam sürdüren Osman'ın oğlu ile Channel Adaları'nda yaşam sürdüren Elisabeth'in kızı Londra'da öğrencidir. 7 Temmuz 2005'te Londra'da yapılan terörist saldırının ardından, her ikisi amacıyla de zor günler başlar. Birbirini tarif edmeyen bu iki yabancı, çocuklarından haber alamazlar ve onları bulmak üzere Londra'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklarını bulma ümitleri ve birbirlerine verdikleri destek, aralarındaki dinsel ve kültürel farklılıkları unutturur.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Londra Nehri | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Londra Nehri | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Fransa'da yaşam sürdüren Osman'ın oğlu ile Channel Adaları'nda yaşam sürdüren Elisabeth'in kızı Londra'da öğrencidir. 7 Temmuz 2005'te Londra'da yapılan terörist saldırının ardından, her ikisi amacıyla de zor günler başlar. Birbirini tarif edmeyen bu iki yabancı, çocuklarından haber alamazlar ve onları bulmak üzere Londra'ya doğru yola çıkarlar. Çocuklarını bulma ümitleri ve birbirlerine verdikleri destek, aralarındaki dinsel ve kültürel farklılıkları unutturur.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?