Malefiz 2 Kötülüğün Gücü
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 373 Görüntülenme

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü

Maleficent ve Aurora arasındaki bağı güçlendirmiş iki kardeşin arasındaki kırgınlıklar son bulmuştur. Onlar barışsa bile periler ve insanlar arasında ki hiddet ve nefret devam etmektedir. Savaş çıkacak malefiz ve Aurora ayrılmak mecburiyetinde kalacak ve birbirlerine olan bağı test edeceklerdir. İki birliğin barışması amacıyla lüzumlu olan tek şey iki bir evlilik olacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Malefiz 2 Kötülüğün Gücü | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Maleficent ve Aurora arasındaki bağı güçlendirmiş iki kardeşin arasındaki kırgınlıklar son bulmuştur. Onlar barışsa bile periler ve insanlar arasında ki hiddet ve nefret devam etmektedir. Savaş çıkacak malefiz ve Aurora ayrılmak mecburiyetinde kalacak ve birbirlerine olan bağı test edeceklerdir. İki birliğin barışması amacıyla lüzumlu olan tek şey iki bir evlilik olacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?