Mürit The Lodge
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 416 Görüntülenme

Mürit The Lodge

Severin Fiala ile Veronika Franz gibi usta yönetmenlerin ortak çekimi olan Mürit filmi, sizi stres dolu tek aile tradejisini izleyemeye çağrı ediyor.Sundance’te ilk gösterimini yapmış Dağ Hanesi, iki kız ile müstakbel üvey annelerinin tarzı sebebinden tek dağ kulübesinde mahsur kalışlarını gözlemliyor. Psikolojik stresin yavaşça yükselerek tavan yaptığı, beklenmedik sürprizler ile huzursuz edici atmosferiyle Dağ Hanesi aile sırları, belirsizlikler, kindar çocukların yer aldığı, doğaüstüne de göz kırpan, soluk kesici tek gerilim.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Mürit The Lodge | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Mürit The Lodge | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Severin Fiala ile Veronika Franz gibi usta yönetmenlerin ortak çekimi olan Mürit filmi, sizi stres dolu tek aile tradejisini izleyemeye çağrı ediyor.Sundance’te ilk gösterimini yapmış Dağ Hanesi, iki kız ile müstakbel üvey annelerinin tarzı sebebinden tek dağ kulübesinde mahsur kalışlarını gözlemliyor. Psikolojik stresin yavaşça yükselerek tavan yaptığı, beklenmedik sürprizler ile huzursuz edici atmosferiyle Dağ Hanesi aile sırları, belirsizlikler, kindar çocukların yer aldığı, doğaüstüne de göz kırpan, soluk kesici tek gerilim.

  Etiketler

  : , ,

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?