Nebula Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 229 Görüntülenme

Nebula Full HD İzle

Nebula Full HD İzleNebula, ölüm ve yaşamın beraber var olduğunu deneyimlediği bir yolculuğa çıkan genç bir adamın öyküsünü husus ediyor. Hay, yedi yaşındayken ölü bir at bulur. Bu büyüleyici keşifle alakalı gözlemleri ve yetişkinlerin bundan sonra yalnızca iskeletten ibaret olan ölü bedenden kurtulma çabaları, onda derin bir iz bırakmıştır. Hay, yirmili yaşlarına geldiğinde, kurban bayramında koyun keserken hata sonucu elini keser. Bu olay, onun çocukluk anılarının su yüzüne çıkmasına niçin olur. Hay, kendi ile koyun arasındaki bağın farkına varınca, köyde ve kendi çevresinde olup biten olayların da bir şekilde bağlantılı olduğunu hisseder. Ölümün ve yaşamın beraber var olduğunu deneyimleyeceği kaçınılmaz bir yolculuğa çıkar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Nebula Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Nebula Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nebula Full HD İzleNebula, ölüm ve yaşamın beraber var olduğunu deneyimlediği bir yolculuğa çıkan genç bir adamın öyküsünü husus ediyor. Hay, yedi yaşındayken ölü bir at bulur. Bu büyüleyici keşifle alakalı gözlemleri ve yetişkinlerin bundan sonra yalnızca iskeletten ibaret olan ölü bedenden kurtulma çabaları, onda derin bir iz bırakmıştır. Hay, yirmili yaşlarına geldiğinde, kurban bayramında koyun keserken hata sonucu elini keser. Bu olay, onun çocukluk anılarının su yüzüne çıkmasına niçin olur. Hay, kendi ile koyun arasındaki bağın farkına varınca, köyde ve kendi çevresinde olup biten olayların da bir şekilde bağlantılı olduğunu hisseder. Ölümün ve yaşamın beraber var olduğunu deneyimleyeceği kaçınılmaz bir yolculuğa çıkar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Nebula

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  Tarık Aktaş

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?