Nomis Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 284 Görüntülenme

Nomis Full HD İzle

Nomis Full HD İzleHayatı dağınık bir Teğmen, polis gücü ve vicdanına mağlup düşmüş eski bir hakim, senelerce süren kadın kaçırma ve cinayetlerle bağlantılı, yakın vakitte tutuklanmış, problemli bir erkeğin gizemini çözmeye çalışıyorlar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Nomis Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Nomis Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Nomis Full HD İzleHayatı dağınık bir Teğmen, polis gücü ve vicdanına mağlup düşmüş eski bir hakim, senelerce süren kadın kaçırma ve cinayetlerle bağlantılı, yakın vakitte tutuklanmış, problemli bir erkeğin gizemini çözmeye çalışıyorlar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Nomis

  Yayın Tarihi:

  2018

  Senaryo:

  David Raymond

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?