Ögrenci Ofisi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 208 Görüntülenme

Ögrenci Ofisi

Paris'in banliyölerinden Saint Denis'teki bir ortaokulun yeni müdür muavini Samia (Zita Hanrot), öğrencilerin motivasyonlarının düşük ve disiplin sağlamanın zor bulunduğu konusu ile ilgili başka öğretmenler doğrulusunda uyarılır. Fakat o, öğrencileri tarif etmeye başladıkça, bilhassa de son derece zeki ve hırslı olmasına karşın ona ve ailesine sırt çevirmiş gibi görünen sistem nedeniyle hevesi kırılmış olan Yanis'i (Liam Pierron) tanıyınca, hadiseleri değişik şekilde görmeye başlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ögrenci Ofisi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ögrenci Ofisi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Paris'in banliyölerinden Saint Denis'teki bir ortaokulun yeni müdür muavini Samia (Zita Hanrot), öğrencilerin motivasyonlarının düşük ve disiplin sağlamanın zor bulunduğu konusu ile ilgili başka öğretmenler doğrulusunda uyarılır. Fakat o, öğrencileri tarif etmeye başladıkça, bilhassa de son derece zeki ve hırslı olmasına karşın ona ve ailesine sırt çevirmiş gibi görünen sistem nedeniyle hevesi kırılmış olan Yanis'i (Liam Pierron) tanıyınca, hadiseleri değişik şekilde görmeye başlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?