Ordinary Love izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 248 Görüntülenme

Ordinary Love izle

Yaşları gelişmiş ile bütün ömürleri süresince realite aşkın ile sadakatin gölgesinde yaşamış Joan ile Tom, hayatlarının belkide en negatif haberini alırlar. Johan meme kanserine yakalanmış ile tedavisine başlanmıştır. Uzun seneler süresince sıhhatli yaşam sürdüren çift, bayanın şanssız hastalığı neticesi ilişkilerini yeni tek civara ulaştırmak mecburiyetinde kalırlar. Defa sevdiği yaşam kankasının mümkün ölümü üstüne senaryo kurgulayan Tom, onsuz tek yaşamın sebep olacağı üstüne derince hesaplar yapmaya başlıyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Ordinary Love izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Ordinary Love izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Yaşları gelişmiş ile bütün ömürleri süresince realite aşkın ile sadakatin gölgesinde yaşamış Joan ile Tom, hayatlarının belkide en negatif haberini alırlar. Johan meme kanserine yakalanmış ile tedavisine başlanmıştır. Uzun seneler süresince sıhhatli yaşam sürdüren çift, bayanın şanssız hastalığı neticesi ilişkilerini yeni tek civara ulaştırmak mecburiyetinde kalırlar. Defa sevdiği yaşam kankasının mümkün ölümü üstüne senaryo kurgulayan Tom, onsuz tek yaşamın sebep olacağı üstüne derince hesaplar yapmaya başlıyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?