Pearl Harbor
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 212 Görüntülenme

Pearl Harbor

Eskiden beri aralarında derin bir arkadaşlık tespit edilen iki arkadaş, savaşa gitmenin arifesindedirler. İkinci Dünya Savaşı bütün vahşetiyle sürmektedir ve savaşa dahil olan Amerika Birleşik Devletleri, kendi kaderini saptamak üzeredir. Savaş bu iki insanı da içine katarak, dev bir liman baskınıyla, derin bir vahşet sunacaktır. Savaş her vakitte gibi, muhteşem ve kanlıdır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Pearl Harbor | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Pearl Harbor | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Eskiden beri aralarında derin bir arkadaşlık tespit edilen iki arkadaş, savaşa gitmenin arifesindedirler. İkinci Dünya Savaşı bütün vahşetiyle sürmektedir ve savaşa dahil olan Amerika Birleşik Devletleri, kendi kaderini saptamak üzeredir. Savaş bu iki insanı da içine katarak, dev bir liman baskınıyla, derin bir vahşet sunacaktır. Savaş her vakitte gibi, muhteşem ve kanlıdır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?