Prityazhenie 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 1,189 Görüntülenme

Prityazhenie 2

Prityazhenie 2 (2020) dublaj filmi izle, Dünya yüzeyine uzaydan yabancı bir cismin düşmesi neticesi insanlık tarihi “önce” ve “sonra” diye ikiye bölünmüştür ve üzerinden 3 sene geçmiştir. Moskova Chertanov'da yaşam sürdüren ve sıradan bir kız olan Yulya Lebedeva(Irina Starshenbaum) laboratuvarda kobay olarak tavşan rolünü üstlenmeye zorlanır zira uzaylılar ile ilişki eden tek kişidir ve bilim insanları insan ırkını daha da sağlamlaştırmak istemektedir. Bilim adamları ve ordu, Yulya'nın içersinde büyüyen, artmakta olan insanüstü güçlerin doğasını çözüme ulaştırmak amacıyla duygularını, duygularını ve düşüncelerini atomlara ayırmaya başlar ve işler düşündüklerinden daha da ürkütücü bir hal alır. Yulya'nın yetenekleri ne yazık ki yalnızca dünyayı telaşlandırmamaktadır, Dünya, ikinci bir istila tehlikesiyle karşı karşıyadır ve dünya'da insanlığın yok olması kaçınılmazdır. Herkes ortak kurtuluş uğruna milyonlarca insan hayatının bağlı bulunduğu bir seçim yapması gerektiğinde; sevgi, sadakat ve merhamet, merhametsiz güç ve yabancı teknolojiden daha kuvvetli duruma gelebilir mi?Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Prityazhenie 2 | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Prityazhenie 2 | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Prityazhenie 2 (2020) dublaj filmi izle, Dünya yüzeyine uzaydan yabancı bir cismin düşmesi neticesi insanlık tarihi “önce” ve “sonra” diye ikiye bölünmüştür ve üzerinden 3 sene geçmiştir. Moskova Chertanov'da yaşam sürdüren ve sıradan bir kız olan Yulya Lebedeva(Irina Starshenbaum) laboratuvarda kobay olarak tavşan rolünü üstlenmeye zorlanır zira uzaylılar ile ilişki eden tek kişidir ve bilim insanları insan ırkını daha da sağlamlaştırmak istemektedir. Bilim adamları ve ordu, Yulya'nın içersinde büyüyen, artmakta olan insanüstü güçlerin doğasını çözüme ulaştırmak amacıyla duygularını, duygularını ve düşüncelerini atomlara ayırmaya başlar ve işler düşündüklerinden daha da ürkütücü bir hal alır. Yulya'nın yetenekleri ne yazık ki yalnızca dünyayı telaşlandırmamaktadır, Dünya, ikinci bir istila tehlikesiyle karşı karşıyadır ve dünya'da insanlığın yok olması kaçınılmazdır. Herkes ortak kurtuluş uğruna milyonlarca insan hayatının bağlı bulunduğu bir seçim yapması gerektiğinde; sevgi, sadakat ve merhamet, merhametsiz güç ve yabancı teknolojiden daha kuvvetli duruma gelebilir mi?

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?