Radioflash
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 280 Görüntülenme

Radioflash

, Teenage Reese, en zorlu hayatta kalma oyunlarını bile yenme becerisi sahip olan genç bir kadındır. Ancak, nükleer bir aygıt elektriği, suyu ve iletişimi kesen elektRomanyetik bir vuruşa namacıyla olduğunda Reese kendisini gerçek bir savaşın içersinde bulur. Büyük bir tehlike altında tespit edilen şehirden kaçmak amacıyla yola çıkan Reese ve babası, bu yolculuğun kendi karanlıklarını sakladığını keşfeder. Ailesini güvenliğini sağlamak amacıyla harekete geride bıraktığımız Reese, çağdaş yeteneklerini kullanarak vahşi tabiatta hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Radioflash | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Radioflash | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , Teenage Reese, en zorlu hayatta kalma oyunlarını bile yenme becerisi sahip olan genç bir kadındır. Ancak, nükleer bir aygıt elektriği, suyu ve iletişimi kesen elektRomanyetik bir vuruşa namacıyla olduğunda Reese kendisini gerçek bir savaşın içersinde bulur. Büyük bir tehlike altında tespit edilen şehirden kaçmak amacıyla yola çıkan Reese ve babası, bu yolculuğun kendi karanlıklarını sakladığını keşfeder. Ailesini güvenliğini sağlamak amacıyla harekete geride bıraktığımız Reese, çağdaş yeteneklerini kullanarak vahşi tabiatta hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya çalışır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?