Richard Jewell
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 90 Görüntülenme

Richard Jewell

Richard Jewell, 1996 Atlanta Olimpiyatları’nda Centennial Olympic Parkı’nda yaşananlara odaklanıyor. 1996 senesinde düzenlenen Yaz Olimpiyatları esnasında Centennial Olympic Parkı’nda bombalı hücum düzenlenmiştir. Yaşanan olayların suçlusu ise Richard Jewell görülür. Emniyet görevlisi olarak çalışan Richard Jewell, hücum esnasında onlarca insanın yaşamını kurtarsa da basında çıkan haberler onun terörist bulunduğunu söylemektedir. Olayın sonrasında yaşamı tepetaklak olan Jewell’in suçsuz bulunduğu ise birkaç ay sonra meydana çıkar. Gerçek suçlunun meydana çıkması ile aklanan Richard Jewell’in yaşamı ise katiyen eskisi gibi olmaz.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Richard Jewell | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Richard Jewell | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Richard Jewell, 1996 Atlanta Olimpiyatları’nda Centennial Olympic Parkı’nda yaşananlara odaklanıyor. 1996 senesinde düzenlenen Yaz Olimpiyatları esnasında Centennial Olympic Parkı’nda bombalı hücum düzenlenmiştir. Yaşanan olayların suçlusu ise Richard Jewell görülür. Emniyet görevlisi olarak çalışan Richard Jewell, hücum esnasında onlarca insanın yaşamını kurtarsa da basında çıkan haberler onun terörist bulunduğunu söylemektedir. Olayın sonrasında yaşamı tepetaklak olan Jewell’in suçsuz bulunduğu ise birkaç ay sonra meydana çıkar. Gerçek suçlunun meydana çıkması ile aklanan Richard Jewell’in yaşamı ise katiyen eskisi gibi olmaz.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?