Riddick Günlükleri
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 307 Görüntülenme

Riddick Günlükleri

Evrenin karanlık dönemlerinde geride bıraktığımız filmde, teker teker Necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek alternatifi vardır: Ya değişecek, ya da yok olacaklardır. Bu alternatifi kabul etmeyenlerin tek umudu ise, birinin meydana çıkıp Necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır. Her şey kötüye giderken hayatta kalabilenler efsanelere sarılırlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazı durumlarda şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir diğer şeytani güçle gitmekten geçer. Hal bu tür olunca, sürgündeki Riddick büyük mücadele amacıyla çağırılır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Riddick Günlükleri | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Riddick Günlükleri | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Evrenin karanlık dönemlerinde geride bıraktığımız filmde, teker teker Necromonge ordusunun pençesine düşen gezegenlerin tek alternatifi vardır: Ya değişecek, ya da yok olacaklardır. Bu alternatifi kabul etmeyenlerin tek umudu ise, birinin meydana çıkıp Necromonge ordusunu yavaşlatmasıdır. Her şey kötüye giderken hayatta kalabilenler efsanelere sarılırlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazı durumlarda şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir diğer şeytani güçle gitmekten geçer. Hal bu tür olunca, sürgündeki Riddick büyük mücadele amacıyla çağırılır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?