Sadece Merhamet
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 158 Görüntülenme

Sadece Merhamet

Sivil haklar savunma avukatı Bryan Stevenson un gerçek hayat hikayesini husus almıştır. Bryan, Harvard'dan mezun olduktan sonra Alabama'da haksız yere mahkum edilen bir adamın savunmasını üstlenir. Bu savunmada ona ulusal avukat olan Eva Ansley de yardımcı olacaktır. Suçsuz yere idam kararı çıkan Walter McMillan 18 yaşındaki genç bir kızı öldürmekle suçlanıyordur. Bryan araştırmayı derinleştirdikçe Walter ın bunu yaptığına dair hiç bir ispat bulamaz ve bu hususta gerektiğince kafası karışmaya başlar. Fakat çok geçmeden anlayacaktır ki onun uğraştığı şey yalnızca Walter ın suçsuzluğunu ispatlamak değil, aynı vakit da ırkçılığa karşı da harp vermek halinde kalacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sadece Merhamet | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sadece Merhamet | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sivil haklar savunma avukatı Bryan Stevenson un gerçek hayat hikayesini husus almıştır. Bryan, Harvard'dan mezun olduktan sonra Alabama'da haksız yere mahkum edilen bir adamın savunmasını üstlenir. Bu savunmada ona ulusal avukat olan Eva Ansley de yardımcı olacaktır. Suçsuz yere idam kararı çıkan Walter McMillan 18 yaşındaki genç bir kızı öldürmekle suçlanıyordur. Bryan araştırmayı derinleştirdikçe Walter ın bunu yaptığına dair hiç bir ispat bulamaz ve bu hususta gerektiğince kafası karışmaya başlar. Fakat çok geçmeden anlayacaktır ki onun uğraştığı şey yalnızca Walter ın suçsuzluğunu ispatlamak değil, aynı vakit da ırkçılığa karşı da harp vermek halinde kalacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?