Safkan Thoroughbreds Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 164 Görüntülenme

Safkan Thoroughbreds Full HD İzle

Safkan Thoroughbreds Full HD İzle Çocukluk dostu olan Lily ve Amanda zengin ailelerin kızlarıdır. Yıllarca görüşmedikten sonra bir gün Connecticut'ta yine bir araya gelirler. Yaşam ayrı büyüyen kızları uzaklara savurmuş ve birbirlerinden çok değişik kişilikler geliştirmelerine namacıyla olmuştur. Lily, eğitim aldığı özel okul ve öz geçmişindeki gıpta edilecek staj yeri ile havalı ve şımarık bir genç kıza dönüşürken, Amanda ise garip mizah anlayışıyla, alaycı bir insan oluvermiştir. İki arkadaş, karakterlerindeki zıtlıklara rağmen, Lily'nin baskıcı üvey babası Mark'a karşı iş birliği yapmaya karar verirler. Arkadaşlıkları geliştikçe daha tehlikeli düşünceler geliştirmeye başlayan genç kızlar, bu işi çözmesi amacıyla bölgenin serserilerinden Tim'le anlaşırlar. Ama planladıkları bu iş düşündüklerinden de tehlikelidir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Safkan Thoroughbreds Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Safkan Thoroughbreds Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Safkan Thoroughbreds Full HD İzle Çocukluk dostu olan Lily ve Amanda zengin ailelerin kızlarıdır. Yıllarca görüşmedikten sonra bir gün Connecticut'ta yine bir araya gelirler. Yaşam ayrı büyüyen kızları uzaklara savurmuş ve birbirlerinden çok değişik kişilikler geliştirmelerine namacıyla olmuştur. Lily, eğitim aldığı özel okul ve öz geçmişindeki gıpta edilecek staj yeri ile havalı ve şımarık bir genç kıza dönüşürken, Amanda ise garip mizah anlayışıyla, alaycı bir insan oluvermiştir. İki arkadaş, karakterlerindeki zıtlıklara rağmen, Lily'nin baskıcı üvey babası Mark'a karşı iş birliği yapmaya karar verirler. Arkadaşlıkları geliştikçe daha tehlikeli düşünceler geliştirmeye başlayan genç kızlar, bu işi çözmesi amacıyla bölgenin serserilerinden Tim'le anlaşırlar. Ama planladıkları bu iş düşündüklerinden de tehlikelidir. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Safkan Thoroughbreds Full HD İzle

  Yayın Tarihi:

  2017

  Senaryo:

  James DeMonaco

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?