Sarıya Boya
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.2 IMDB Puanı 117 Görüntülenme

Sarıya Boya

Genç bir İngiliz bayan (Sue) büyükbabasının 1920 senelerinde Hindistan'ın özgürlüğü ile alakalı yazdığı günlüğü ile alakalı bir belgesel çekmek amacıyla Hindistan'a gider. Hindistan'da kendine yardım etmeyi kabul eden Hintli genç kız (Sonia) ile beraber belgesel filmde oynayacak oyuncuyu üniversitede aramaya kalkışırlar. Kültüründen uzaklaşmış çoğu aday kitlesinden sonra kötünün iyisi tadında bir takım oluşturulur. Grup, belgesel çekildikçe konuyu kavramaya, benimsemeye ve durumuyla de bilinçlenmeye başlar * Çok eğlenceli, sevinçli giderken sona doğru tam bir trajediye dönüyor herşey * Tam manasıyla zulmün, direnişin, inancın, hoşgörünün, cesaretin ve Aamir Khan filmlerinin olmazsa olmazı arkadaşlık ile sevginin filmi * Filmin adı Rang De Basanti (Onu Sarıya Boya). Sarı hint kültüründe fedakarlık manasına gelmekteymiş. Bu yüzden filmin bir alanı sarı renginde çekilmiş.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sarıya Boya | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sarıya Boya | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Genç bir İngiliz bayan (Sue) büyükbabasının 1920 senelerinde Hindistan'ın özgürlüğü ile alakalı yazdığı günlüğü ile alakalı bir belgesel çekmek amacıyla Hindistan'a gider. Hindistan'da kendine yardım etmeyi kabul eden Hintli genç kız (Sonia) ile beraber belgesel filmde oynayacak oyuncuyu üniversitede aramaya kalkışırlar. Kültüründen uzaklaşmış çoğu aday kitlesinden sonra kötünün iyisi tadında bir takım oluşturulur. Grup, belgesel çekildikçe konuyu kavramaya, benimsemeye ve durumuyla de bilinçlenmeye başlar * Çok eğlenceli, sevinçli giderken sona doğru tam bir trajediye dönüyor herşey * Tam manasıyla zulmün, direnişin, inancın, hoşgörünün, cesaretin ve Aamir Khan filmlerinin olmazsa olmazı arkadaşlık ile sevginin filmi * Filmin adı Rang De Basanti (Onu Sarıya Boya). Sarı hint kültüründe fedakarlık manasına gelmekteymiş. Bu yüzden filmin bir alanı sarı renginde çekilmiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?