Sefiller
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 279 Görüntülenme

Sefiller

Stéphane kısa vakit evvelce Paris'in bir banliyösü olan Victor Hugo'nun ünlü "Les Miserables" isimli Romanının geldiği Montfermeil'deki Suçla Mücadele Ekibine katıldı. Ekibin tecrübeli üyeleri olan yeni meslektaşları Chris ve Gwada ile birlikte, ulusal çeteler arasındaki yoğun gerginliği süratle fark ediyorlar. Üçlü tutuklama esnasında abartılırsa, bir dron vakası yakalar ve günlük yaşamın gerçeklerini meydana çıkarmakla tehdit eder. 2005 senesinde Paris ayaklanmalarından esinlenen ve Ladj Ly'ın kısa filmi ile aynı adı taşıyan Les Misérables, bölge sakinleri ve polis arasındaki gerilimlere kışkırtıcı bir bakış atıyor. hdfilmcehennemi2.pw eğlenceli seyirler diler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sefiller | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sefiller | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Stéphane kısa vakit evvelce Paris'in bir banliyösü olan Victor Hugo'nun ünlü "Les Miserables" isimli Romanının geldiği Montfermeil'deki Suçla Mücadele Ekibine katıldı. Ekibin tecrübeli üyeleri olan yeni meslektaşları Chris ve Gwada ile birlikte, ulusal çeteler arasındaki yoğun gerginliği süratle fark ediyorlar. Üçlü tutuklama esnasında abartılırsa, bir dron vakası yakalar ve günlük yaşamın gerçeklerini meydana çıkarmakla tehdit eder. 2005 senesinde Paris ayaklanmalarından esinlenen ve Ladj Ly'ın kısa filmi ile aynı adı taşıyan Les Misérables, bölge sakinleri ve polis arasındaki gerilimlere kışkırtıcı bir bakış atıyor. hdfilmcehennemi2.pw eğlenceli seyirler diler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?