Sen Benim Herşeyimsin 2016 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
611 Görüntülenme

Sen Benim Herşeyimsin 2016 izle

Sen Benim Herşeyimsin filmi Sedat, Çıralı’da kendi halinde yaşayan gündelik işler ve ilişkilerle uğraşan birisidir. Tatile gelen Pınar ile yakınlaşırlar ve hamile kalan Pınar, çocuğu Sedat’a bırakıp kaybolur. İstanbul’a dönen Sedat ve küçük kızının hayatı, bir süre sonra Pınar’ın ortaya çıkmasıyla tekrar karışacaktır.Yorumlarınızın çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sen Benim Herşeyimsin Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sen Benim Herşeyimsin 2016 izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sen Benim Herşeyimsin 2016 izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Sen Benim Herşeyimsin filmi Sedat, Çıralı’da kendi halinde yaşayan gündelik işler ve ilişkilerle uğraşan birisidir. Tatile gelen Pınar ile yakınlaşırlar ve hamile kalan Pınar, çocuğu Sedat’a bırakıp kaybolur. İstanbul’a dönen Sedat ve küçük kızının hayatı, bir süre sonra Pınar’ın ortaya çıkmasıyla tekrar karışacaktır.Yorumlarınızın çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Sen Benim Herşeyimsin Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Sen Benim HerSeyimsin

  Senaryo:

  Tolga Örnek

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?