Senden Beş Adım Uzakta Five Feet Apart
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 150 Görüntülenme

Senden Beş Adım Uzakta Five Feet Apart

Senden Beş Adım Uzakta: Five Feet Apart (2020) Türkçe Dublaj film izle: Stella Grant (Haley Lu Richardson) on yedi yaşında genç bir kızdır. Bütün süresini dizüstü bilgisayarında süre geçirmekle harcar. Fakat gençlerin fazlasının aksine, süresinin fazlasını bir kistik fibroz hastası olarak hastanede geçirir. Hayatı rutinlerle, sınırlarla ve hekim kontrolleriyle doludur. Will Newman (Cole Sprouse) isminde olağanüstü derecede çekici bir CF hastasıyla erkekle tanıştığında ikisininde ömürleri aniden değişir. Hemen flört etmeye başlarlar, fakat hastalıkları yüzünden kısıtlamalara maruz kalırlar, aralarında güvenilir bir uzaklık bırakmaları gerekmektedir. Aralarındaki bağ yoğunlaştıkça, kuralları çiğneme ve istedikleri gibi hayata arzularıda artar. Daha da komplike olan konular Will’in devam eden tıbbi tedavisine karşı potansiyel olarak tehlikeli bir hal almaya başlar. Stella, Will’e yaşamı dolu dolu hayata konusu ile ilgili ilham verir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Senden Beş Adım Uzakta izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Senden Beş Adım Uzakta izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Senden Beş Adım Uzakta: Five Feet Apart (2020) Türkçe Dublaj film izle: Stella Grant (Haley Lu Richardson) on yedi yaşında genç bir kızdır. Bütün süresini dizüstü bilgisayarında süre geçirmekle harcar. Fakat gençlerin fazlasının aksine, süresinin fazlasını bir kistik fibroz hastası olarak hastanede geçirir. Hayatı rutinlerle, sınırlarla ve hekim kontrolleriyle doludur. Will Newman (Cole Sprouse) isminde olağanüstü derecede çekici bir CF hastasıyla erkekle tanıştığında ikisininde ömürleri aniden değişir. Hemen flört etmeye başlarlar, fakat hastalıkları yüzünden kısıtlamalara maruz kalırlar, aralarında güvenilir bir uzaklık bırakmaları gerekmektedir. Aralarındaki bağ yoğunlaştıkça, kuralları çiğneme ve istedikleri gibi hayata arzularıda artar. Daha da komplike olan konular Will’in devam eden tıbbi tedavisine karşı potansiyel olarak tehlikeli bir hal almaya başlar. Stella, Will’e yaşamı dolu dolu hayata konusu ile ilgili ilham verir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?