Seni Hala Görüyorum
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 119 Görüntülenme

Seni Hala Görüyorum

Seni Hala Görüyorum (2018) dublaj filmi, Bella Thorne’un rol aldığı bu büyüleyici ve Romantik doğaüstü stres filmi I Still See You – Seni Hala Görüyorum, büyük bir patlama olayından sonra ölen insanların hayaletlerinin dünyanın dört bir yanını sardığı bir atmosferde geçiyor. Roni (Thorne) hayatın ötesinden tehdit edici bir mesaj alır. Gizemli bir sınıf arkadaşıyla güçlerini birleştiren Roni, hayat ve ölümün sınırlarını yok eden açıkgöz bir katili durdurmak amacıyla vakte karşı çaresiz bir mücadele verir. ABD yapımı stres türündeki I Still See You 2018 filmi yönetmen Scott Speer doğrulusunda yönetilmektedir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Seni Hala Görüyorum | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Seni Hala Görüyorum | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Seni Hala Görüyorum (2018) dublaj filmi, Bella Thorne’un rol aldığı bu büyüleyici ve Romantik doğaüstü stres filmi I Still See You – Seni Hala Görüyorum, büyük bir patlama olayından sonra ölen insanların hayaletlerinin dünyanın dört bir yanını sardığı bir atmosferde geçiyor. Roni (Thorne) hayatın ötesinden tehdit edici bir mesaj alır. Gizemli bir sınıf arkadaşıyla güçlerini birleştiren Roni, hayat ve ölümün sınırlarını yok eden açıkgöz bir katili durdurmak amacıyla vakte karşı çaresiz bir mücadele verir. ABD yapımı stres türündeki I Still See You 2018 filmi yönetmen Scott Speer doğrulusunda yönetilmektedir.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?