Shaft full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 331 Görüntülenme

Shaft full hd izle

En yakın dostunı öldürenleri meydana çıkarabilmek amacıyla babasından yardım alan ve onunla zorlu bir mücadeleye girişen genç bir adamın öyküsünü husus ediyor. John Shaft Jr. (JJ), MIT diplomalı bir siber emniyet eksperıdır. Genç adamın en yakın dostu öldürülmüştür ve bu ölüm onun amacıyla büyük bir yıkım olur. Ne yapıp edip dostunın ölümüne namacıyla olanlar meydana çıkarmalıdır. O her ne kadar bu işte eksper olsa da dostunı katillerini bulabilmek amacıyla yalnızca babasının verebileceği bir eğitime gereksinimi vardır. JJ’in çocukluğunda ortalarda olmayan John Shaft, oğlunun zor saatinde yanısıra olup Harlem’in bataklıklarında ona yardımcı olmaya karar verir. Bu süreçte JJ’in FBI rozeti ve babasının kendiyle özdeşleşmiş ceketi çatışsa da onlar ne olursa olsun bir ailedir. Üstelik Shaft’ın bu hususyla alakalı çözmesi gereken hem şahsi hem de profesyonel bir sorunu vardır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Shaft full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Shaft full hd izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    En yakın dostunı öldürenleri meydana çıkarabilmek amacıyla babasından yardım alan ve onunla zorlu bir mücadeleye girişen genç bir adamın öyküsünü husus ediyor. John Shaft Jr. (JJ), MIT diplomalı bir siber emniyet eksperıdır. Genç adamın en yakın dostu öldürülmüştür ve bu ölüm onun amacıyla büyük bir yıkım olur. Ne yapıp edip dostunın ölümüne namacıyla olanlar meydana çıkarmalıdır. O her ne kadar bu işte eksper olsa da dostunı katillerini bulabilmek amacıyla yalnızca babasının verebileceği bir eğitime gereksinimi vardır. JJ’in çocukluğunda ortalarda olmayan John Shaft, oğlunun zor saatinde yanısıra olup Harlem’in bataklıklarında ona yardımcı olmaya karar verir. Bu süreçte JJ’in FBI rozeti ve babasının kendiyle özdeşleşmiş ceketi çatışsa da onlar ne olursa olsun bir ailedir. Üstelik Shaft’ın bu hususyla alakalı çözmesi gereken hem şahsi hem de profesyonel bir sorunu vardır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?