Şimdi Yandık Playing with Fire
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 285 Görüntülenme

Şimdi Yandık Playing with Fire

Şehir itfaiyesinin başındaki isim Jake Carson ve ekibi, imkânsız denilen görevleri başarı ile bitirmiş profesyonel kişilerdir. Önlerinde söndürmeleri gereken bir yangın daha vardır. Bu vazifiyeti başkalarından ayıran özellik ise evde 3 çocuğun olmasıdır. Cesur itfaiyeciler çocukları yangından kurtarırlar ama ebeveynlerine ulaşamazlar. Hayatlarının en zor vazifiyeti işte tamda o anda başlar. Çünkü çocukların sorumluluğu anne ve babaları gelene kadar bu korkusuz itfaiyecilerde olacaktır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Şimdi Yandık Playing with Fire | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Şimdi Yandık Playing with Fire | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Şehir itfaiyesinin başındaki isim Jake Carson ve ekibi, imkânsız denilen görevleri başarı ile bitirmiş profesyonel kişilerdir. Önlerinde söndürmeleri gereken bir yangın daha vardır. Bu vazifiyeti başkalarından ayıran özellik ise evde 3 çocuğun olmasıdır. Cesur itfaiyeciler çocukları yangından kurtarırlar ama ebeveynlerine ulaşamazlar. Hayatlarının en zor vazifiyeti işte tamda o anda başlar. Çünkü çocukların sorumluluğu anne ve babaları gelene kadar bu korkusuz itfaiyecilerde olacaktır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?