Sokak Dövüşçüsü ChunLi Efsanesi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.7 IMDB Puanı 381 Görüntülenme

Sokak Dövüşçüsü ChunLi Efsanesi

Çocuğumuzun bildiği efsane Oyun Stree Fighter'in sinema versiyonunu sizler amacıyla hazırladık. Andrzej Bartkowiak imzalı filmde, dövüş filmleri ile pekişmiş usta aktör rol alıyor. Chun-Li (Kristin Kreuk) inanılmaz dövüş yeteneklerine sahip genç bir kadındır. Babası, o küçükken Shadaw Law'un acımasız lideri Bison (Neal McDonough) doğrulusunda kaçırılmış ve hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybedince, Chun-Li hayatta bir başına kalmıştır. Artık tek hedefi yıllardır görmediği babasına ulaşıp onu Bison'un elinden kurtarmaktır. Gen (Robin Shou) isimli dövüş ustasını bulmasını ifade eden eski Çince yazılmış bir mektup bulduktan sonra Chun-Li harekete geçmeye karar sunar ve Bangkok'a doğru yola çıkar. Fakat dövüş ustasını bulmak pek de basit olmaz. Haftalar sonra birkaç haydudun ihtiyar bir adama saldırdığını gören Chun-Li onlarla tek başına dövüşür. Onları uzaklaştırmayı başarır fakat gücünü de sonuna kadar tüketir. İşte bu sırada Gen meydana çıkar ve bitkin düşmüş Chun-Li'yi evine götürür. Dövüş ustası, babasını bulmakta genç kadına yardım edeceğini söyler. Bison'un izini süren yalnızca Chun-Li değildir. Interpol polisi Charlie Nash (Chris Klein) ve dedektif Maya (Moon Bloodgood) da Bison'un peşindedir. Onların da yardımını alan Chun-Li bundan sonra bol aksiyonlu bir maceraya hazırdır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Sokak Dövüşçüsü ChunLi Efsanesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Sokak Dövüşçüsü ChunLi Efsanesi | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Çocuğumuzun bildiği efsane Oyun Stree Fighter'in sinema versiyonunu sizler amacıyla hazırladık. Andrzej Bartkowiak imzalı filmde, dövüş filmleri ile pekişmiş usta aktör rol alıyor. Chun-Li (Kristin Kreuk) inanılmaz dövüş yeteneklerine sahip genç bir kadındır. Babası, o küçükken Shadaw Law'un acımasız lideri Bison (Neal McDonough) doğrulusunda kaçırılmış ve hapsedilmiştir. Annesini de kanserden kaybedince, Chun-Li hayatta bir başına kalmıştır. Artık tek hedefi yıllardır görmediği babasına ulaşıp onu Bison'un elinden kurtarmaktır. Gen (Robin Shou) isimli dövüş ustasını bulmasını ifade eden eski Çince yazılmış bir mektup bulduktan sonra Chun-Li harekete geçmeye karar sunar ve Bangkok'a doğru yola çıkar. Fakat dövüş ustasını bulmak pek de basit olmaz. Haftalar sonra birkaç haydudun ihtiyar bir adama saldırdığını gören Chun-Li onlarla tek başına dövüşür. Onları uzaklaştırmayı başarır fakat gücünü de sonuna kadar tüketir. İşte bu sırada Gen meydana çıkar ve bitkin düşmüş Chun-Li'yi evine götürür. Dövüş ustası, babasını bulmakta genç kadına yardım edeceğini söyler. Bison'un izini süren yalnızca Chun-Li değildir. Interpol polisi Charlie Nash (Chris Klein) ve dedektif Maya (Moon Bloodgood) da Bison'un peşindedir. Onların da yardımını alan Chun-Li bundan sonra bol aksiyonlu bir maceraya hazırdır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?