Spenser Kanunları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 212 Görüntülenme

Spenser Kanunları izle

Sinemanın iki altın çocuğu Mark Wahlberg ve Winston Duke'i baş rolde izleyeceğimiz Spenser Kanunları, yer altı dünyasının işlerine çomak sokan ve başlarına örülen çorap neticesi hapsi boylayan iki eski polisin öyküsünü izleyiciyle buluşturacak. Hapisten çıktıktan sonra eski düzeni yine toparlamaya çalışan kahramanlarımız, kendilerini bu hale sokanlardan intikam alabilmek amacıyla plan yapmaya başlarlar. Oyunu kendi kurallarına göre oynamak amacıyla fırsat yakalayan ikili, yasa dışı suç karteline karşı bireysel olarak operasyon başlatırlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Spenser Kanunları izle | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Spenser Kanunları izle | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Sinemanın iki altın çocuğu Mark Wahlberg ve Winston Duke'i baş rolde izleyeceğimiz Spenser Kanunları, yer altı dünyasının işlerine çomak sokan ve başlarına örülen çorap neticesi hapsi boylayan iki eski polisin öyküsünü izleyiciyle buluşturacak. Hapisten çıktıktan sonra eski düzeni yine toparlamaya çalışan kahramanlarımız, kendilerini bu hale sokanlardan intikam alabilmek amacıyla plan yapmaya başlarlar. Oyunu kendi kurallarına göre oynamak amacıyla fırsat yakalayan ikili, yasa dışı suç karteline karşı bireysel olarak operasyon başlatırlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?