Swallow
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 237 Görüntülenme

Swallow

Film hamile olan bir bayanın hayatına odaklanıyor. Genç bir kadın olan Hunter, bir vakit sonra aralarına katılacak olan bebekleri amacıyla gerektiğince heyecanlıdır. Hamile olan Hunter, hamileliğinin ilk haftalarında tehlikeleri nesneleri yutmak ister. Hunter, gitgide çoğalan bu isteğini bastırmaya çalışsa da bir vakit sonra arzularına karşı koyamaz duruma gelir. Bu vakitçte kocası ve ailesinin baskı ve denetimlerine göğüs germeye çalışan Hunter, onların da desteği ile tehlikeli nesne yutma arzunun ardında yatan sırrı gün yüzüne çıkarmak amacıyla çabalar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Swallow | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Swallow | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Film hamile olan bir bayanın hayatına odaklanıyor. Genç bir kadın olan Hunter, bir vakit sonra aralarına katılacak olan bebekleri amacıyla gerektiğince heyecanlıdır. Hamile olan Hunter, hamileliğinin ilk haftalarında tehlikeleri nesneleri yutmak ister. Hunter, gitgide çoğalan bu isteğini bastırmaya çalışsa da bir vakit sonra arzularına karşı koyamaz duruma gelir. Bu vakitçte kocası ve ailesinin baskı ve denetimlerine göğüs germeye çalışan Hunter, onların da desteği ile tehlikeli nesne yutma arzunun ardında yatan sırrı gün yüzüne çıkarmak amacıyla çabalar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?