Tanhaji The Unsung Warrior
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.4 IMDB Puanı 183 Görüntülenme

Tanhaji The Unsung Warrior

Yönetmen:

Tanhaji Malusare, 1600'lü senelerde Hindistan'ı Babürlerin işgalinden kurtarmaya çalışan Kral Shivaji'nin en ehemmiyetli komutanıdır. Tanhaji'nin oğlunun düğünü vardır ve mutlulukla ortalıkta davetiye dağıtıyordur ancak Kralı ise yaptığı antlaşma neticeyi kaybettiği 23 kaleyi geri kazanmanın tasarısını yapıyordur ve bu tasarıdan Tanhaji'nin haberi olmasını istemez. Ancak bu tasarının haberini alan Tanhaji oğlunun düğünü erteler ve bu misyona liderlik yapar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Tanhaji The Unsung Warrior | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Tanhaji The Unsung Warrior | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tanhaji Malusare, 1600'lü senelerde Hindistan'ı Babürlerin işgalinden kurtarmaya çalışan Kral Shivaji'nin en ehemmiyetli komutanıdır. Tanhaji'nin oğlunun düğünü vardır ve mutlulukla ortalıkta davetiye dağıtıyordur ancak Kralı ise yaptığı antlaşma neticeyi kaybettiği 23 kaleyi geri kazanmanın tasarısını yapıyordur ve bu tasarıdan Tanhaji'nin haberi olmasını istemez. Ancak bu tasarının haberini alan Tanhaji oğlunun düğünü erteler ve bu misyona liderlik yapar.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?