Tatlı Bela
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 530 Görüntülenme

Tatlı Bela

Erin Brockovich - Tatlı Bela izle (2000), Parası, işi ve geleceğe dair hiçbir umudu olmayan Erin Brockovich, çok zor bir durumdadır. Hiç suçu olmadığı bir araba kazasına karışan Erin, bir anda kendisini daha da kötü olayların içersinde bulur. Hiçbir alternatifi kalmayan Erin, avukatı Ed Masry'nin ( Albert Finney) hukuk bürosunda çalışmak amacıyla onu ikna eder. Burada çalışırken gayrimenkul dosyalarındaki birtakım tıbbi kayıtlara rastlar. Kafası karışan Erin, aradaki bağlantıyı sorgulamaya başlar. Bu konuyu araştırmak amacıyla Ed'i ikna eden Erin, yöre halkının kullandığı suyun pis olduğunu, bu gerçeğin onlardan saklandığını ve bu sebeple orada yaşam sürdüren insanların birtakım ciddi hastalıklara yakalandıklarını öğrenir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Tatlı Bela | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Tatlı Bela | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Erin Brockovich - Tatlı Bela izle (2000), Parası, işi ve geleceğe dair hiçbir umudu olmayan Erin Brockovich, çok zor bir durumdadır. Hiç suçu olmadığı bir araba kazasına karışan Erin, bir anda kendisini daha da kötü olayların içersinde bulur. Hiçbir alternatifi kalmayan Erin, avukatı Ed Masry'nin ( Albert Finney) hukuk bürosunda çalışmak amacıyla onu ikna eder. Burada çalışırken gayrimenkul dosyalarındaki birtakım tıbbi kayıtlara rastlar. Kafası karışan Erin, aradaki bağlantıyı sorgulamaya başlar. Bu konuyu araştırmak amacıyla Ed'i ikna eden Erin, yöre halkının kullandığı suyun pis olduğunu, bu gerçeğin onlardan saklandığını ve bu sebeple orada yaşam sürdüren insanların birtakım ciddi hastalıklara yakalandıklarını öğrenir.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?