Temizlikçi full hd izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 325 Görüntülenme

Temizlikçi full hd izle

Evine gelen temizlik hizmetlisi ile dostluk kurmaya başlayan genç bir bayanın yaşadıklarını husus ediyor. Alice, kendisini erkek dostuyla olan temassinden uzaklaştırmaya çalışan genç bir kadındır. Sevgiye bağımlı biri olan Alice amacıyla bu proses pek de basit geçmez. Bu sırada evinde temizlik yapmaya gelen Shelly ismindeki kadınla etkileşim kurmaya başlar. Yüzünde yara izleri olan Shelly’ye yardım etmeye çalışan Alice, vakit geçtikte onunla daha yakın bir temas kurmaya başlar. Shelly ile kurduğu dostluktan memnun olan Alice, çok geçmeden yeni dostu ile alakalı korkunç gerçekleri öğrenir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Temizlikçi full hd izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Temizlikçi full hd izle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Evine gelen temizlik hizmetlisi ile dostluk kurmaya başlayan genç bir bayanın yaşadıklarını husus ediyor. Alice, kendisini erkek dostuyla olan temassinden uzaklaştırmaya çalışan genç bir kadındır. Sevgiye bağımlı biri olan Alice amacıyla bu proses pek de basit geçmez. Bu sırada evinde temizlik yapmaya gelen Shelly ismindeki kadınla etkileşim kurmaya başlar. Yüzünde yara izleri olan Shelly’ye yardım etmeye çalışan Alice, vakit geçtikte onunla daha yakın bir temas kurmaya başlar. Shelly ile kurduğu dostluktan memnun olan Alice, çok geçmeden yeni dostu ile alakalı korkunç gerçekleri öğrenir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?