Tetikçiler Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 743 Görüntülenme

Tetikçiler Full HD İzle

Tetikçiler Full HD İzleGelecekte geride bıraktığımız aksiyon stres filmi Looper’da, vakit yolculuğu buluş edilmiştir fakat yasadışıdır ve yalnızca karaborsada mevcuttur. Mafya birinden kurtulmak istediği vakit, o bireyi 30 sene evveline gönderir. O vakit döneme Joe (Joseph Gordon-Levitt) gibi kiralık bir katil girer ve işi gerçekleştirir. Joe gittikçe zenginleşmektedir. Yaşam güzeldir ta ki mafya Joe’nun gelecekteki halinin (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek öldürülmesine karar verene kadar… Tetikçiler, Tetikçiler izle, Looper izleYorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Tetikçiler Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Tetikçiler Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Tetikçiler Full HD İzleGelecekte geride bıraktığımız aksiyon stres filmi Looper’da, vakit yolculuğu buluş edilmiştir fakat yasadışıdır ve yalnızca karaborsada mevcuttur. Mafya birinden kurtulmak istediği vakit, o bireyi 30 sene evveline gönderir. O vakit döneme Joe (Joseph Gordon-Levitt) gibi kiralık bir katil girer ve işi gerçekleştirir. Joe gittikçe zenginleşmektedir. Yaşam güzeldir ta ki mafya Joe’nun gelecekteki halinin (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek öldürülmesine karar verene kadar… Tetikçiler, Tetikçiler izle, Looper izleYorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Looper

  Yayın Tarihi:

  2012

  Senaryo:

  Rian Johnson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?