The Banker – Bankacı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 240 Görüntülenme

The Banker – Bankacı izle

Bankacının öyküsü olaylara dayanmaktadır. Garrett ve Morris, 1950'lerde iki Afrikalı-Amerikalı girişimcinin deneyimlerine bakan The Banker'da sürenin ırksal problemlerinin üstesinden gelmeye çalışıyor. İkili işçi katagorisinden beyaz bir adam tutuyor ve onu ön plana koymaya karar veriyor. Matt Steiner'ı eğiterek, onu işymiş gibi göstermelisiniz. Bu arada Garrett ve Morris konsiyerj ve şoför gibi davranacaklar. Garrett'ın karısı Eunice de bu şirkette mühim bir yere sahiptir. Bu şekilde, ikisi ülkedeki en varlıklı ve en başarılı insanlardan biri durumuna gelir. Ama kuşkusuz oynadıkları oyundan ötürü bir sürpriz olacak. hdfilmcehennemi2.pw eğlenceli seyirler diler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Banker – Bankacı izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Banker – Bankacı izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Bankacının öyküsü olaylara dayanmaktadır. Garrett ve Morris, 1950'lerde iki Afrikalı-Amerikalı girişimcinin deneyimlerine bakan The Banker'da sürenin ırksal problemlerinin üstesinden gelmeye çalışıyor. İkili işçi katagorisinden beyaz bir adam tutuyor ve onu ön plana koymaya karar veriyor. Matt Steiner'ı eğiterek, onu işymiş gibi göstermelisiniz. Bu arada Garrett ve Morris konsiyerj ve şoför gibi davranacaklar. Garrett'ın karısı Eunice de bu şirkette mühim bir yere sahiptir. Bu şekilde, ikisi ülkedeki en varlıklı ve en başarılı insanlardan biri durumuna gelir. Ama kuşkusuz oynadıkları oyundan ötürü bir sürpriz olacak. hdfilmcehennemi2.pw eğlenceli seyirler diler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?