The Last Black Man in San Francisco
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 117 Görüntülenme

The Last Black Man in San Francisco

Joe Talbot’ın senaryosunu Jimmie Fails ve Rob Richert ile beraber kaleme aldığı film; her geride bıraktığımız gün biraz daha modernleşen San Francisco’da kendine ait bir yer bulmakta zorlanan ve kendi şehrinde bir yabancıya dönüşen Jimmie Fails‘in hayatını husus alıyor. Fails’in gerçek hayatta yaşadıklarından yola çıkarak hazırlanan film, şehrin hiç değişmediği bir dünya hayal eden Jimmy ve yakın dostu Montgomery’nin hayallerindeki evde yaşam sürdürmek amacıyla her hafta gerçekleştirdikleri yolculukları anlatıyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Last Black Man in San Francisco | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Last Black Man in San Francisco | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Joe Talbot’ın senaryosunu Jimmie Fails ve Rob Richert ile beraber kaleme aldığı film; her geride bıraktığımız gün biraz daha modernleşen San Francisco’da kendine ait bir yer bulmakta zorlanan ve kendi şehrinde bir yabancıya dönüşen Jimmie Fails‘in hayatını husus alıyor. Fails’in gerçek hayatta yaşadıklarından yola çıkarak hazırlanan film, şehrin hiç değişmediği bir dünya hayal eden Jimmy ve yakın dostu Montgomery’nin hayallerindeki evde yaşam sürdürmek amacıyla her hafta gerçekleştirdikleri yolculukları anlatıyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?