The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 413 Görüntülenme

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot izle (2019), Hikaye 2. Dünya Savaşı’nda hizmet etmiş ve Adolf Hitler’e süikast gerçekleştirmiş efsanevi Amerikan askeri Cavlin Barr’ın (Elliott) ünlü Bigfoot’un peşine düşmesini anlatıyor. New England’da huzur dolu bir hayatı olan eski tecrübeli asker, FBI ve Kanada polisleri doğrulusunda temesa geçilerek, bu canavarın peşindeki ekibin başına getirilir. Canavarın ölümcül bir veba taşıdığına ve Kanada’nın yabani yerlerinde gizli olduğuna inanılmaktadır.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot izle (2019), Hikaye 2. Dünya Savaşı’nda hizmet etmiş ve Adolf Hitler’e süikast gerçekleştirmiş efsanevi Amerikan askeri Cavlin Barr’ın (Elliott) ünlü Bigfoot’un peşine düşmesini anlatıyor. New England’da huzur dolu bir hayatı olan eski tecrübeli asker, FBI ve Kanada polisleri doğrulusunda temesa geçilerek, bu canavarın peşindeki ekibin başına getirilir. Canavarın ölümcül bir veba taşıdığına ve Kanada’nın yabani yerlerinde gizli olduğuna inanılmaktadır.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?