The Song of Names
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 173 Görüntülenme

The Song of Names

Dramatik bir dedektiflik öyküsünü izah eden The Song of Names filmi iki ufak çocuğu II. Dünya Savaşı arifesinde bir araya getirir. Martin, Mortimer Simmons adlı başarılı bir müzisyenin oğludur. Dovidl ise ise dokuz yaşında başarılı bir kemancıdır. Dovidl, Warsaw'dan Martin'in yaşadığı eve gelerek ünlü müzisyen Carl Flesch ile çalışacaktır. Filmde iki ufak çocuğun yetişkinlik durumlarına Clive Owen ve Tim Roth yaşam veriyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Song of Names | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Song of Names | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Dramatik bir dedektiflik öyküsünü izah eden The Song of Names filmi iki ufak çocuğu II. Dünya Savaşı arifesinde bir araya getirir. Martin, Mortimer Simmons adlı başarılı bir müzisyenin oğludur. Dovidl ise ise dokuz yaşında başarılı bir kemancıdır. Dovidl, Warsaw'dan Martin'in yaşadığı eve gelerek ünlü müzisyen Carl Flesch ile çalışacaktır. Filmde iki ufak çocuğun yetişkinlik durumlarına Clive Owen ve Tim Roth yaşam veriyor.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?