The Sound of Silence
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 121 Görüntülenme

The Sound of Silence

Bilimsel incelemeler ile ülkede tanınmış olan profesör Peter Lucian, insanların psikolojik problemini evlerinde çözen ilk bilim insanıdır. Onu özel kılan ise evlerdeki ses akustiğini sağlayıp özel melodiler ile hastalarını iyileştirmesidir. Peter, evlere girip çıkarken bu sırada Ellen ismindeki kadın ile tanışır. Diğer hastalarına uyguladığı tedaviyi Ellen üstünde de uygulayan adam bunda başarılı olamaz. Mesleki yönden kendisi amacıyla utanç kaynağı olan bu hali düzeltmek amacıyla gecesini gündüzüne katarak çalışmaya başlar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

The Sound of Silence | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. The Sound of Silence | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Bilimsel incelemeler ile ülkede tanınmış olan profesör Peter Lucian, insanların psikolojik problemini evlerinde çözen ilk bilim insanıdır. Onu özel kılan ise evlerdeki ses akustiğini sağlayıp özel melodiler ile hastalarını iyileştirmesidir. Peter, evlere girip çıkarken bu sırada Ellen ismindeki kadın ile tanışır. Diğer hastalarına uyguladığı tedaviyi Ellen üstünde de uygulayan adam bunda başarılı olamaz. Mesleki yönden kendisi amacıyla utanç kaynağı olan bu hali düzeltmek amacıyla gecesini gündüzüne katarak çalışmaya başlar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?