Them That Follow Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 265 Görüntülenme

Them That Follow Full HD İzle

Them That FollowThem That Follow, yılan işlemeciliğiyle uğraşan ve Appalachia’da yaşamını devam ettiren bir topluluğu öyküsünün odağına alıyor. Fakat bu toplulukta bir de tarikat yer almaktadır.. Bu tarikat yılanları kullanarak kendilerini Tanrı’ya kanıtlamanın peşindedir. Topluluğun liderliğini Lemuel çekmektedir. Lider Lemuel’in kızı Mara’nın ise düğünü yaklaşmaktadır. Mara’nın babası, düğün günü yaklaştıkça kızını yılanlarla ölümcül bir eğitime sokacak ve bu sırada korkunç sırlar meydana çıkacaktır. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Them That Follow Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Them That Follow Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Them That FollowThem That Follow, yılan işlemeciliğiyle uğraşan ve Appalachia’da yaşamını devam ettiren bir topluluğu öyküsünün odağına alıyor. Fakat bu toplulukta bir de tarikat yer almaktadır.. Bu tarikat yılanları kullanarak kendilerini Tanrı’ya kanıtlamanın peşindedir. Topluluğun liderliğini Lemuel çekmektedir. Lider Lemuel’in kızı Mara’nın ise düğünü yaklaşmaktadır. Mara’nın babası, düğün günü yaklaştıkça kızını yılanlarla ölümcül bir eğitime sokacak ve bu sırada korkunç sırlar meydana çıkacaktır. Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  Them That Follow

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Brittany Poulton

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?