Toprak ve Kan
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.9 IMDB Puanı 507 Görüntülenme

Toprak ve Kan

, La Terre et le sang, fabrikasını uyuşturucu kartellerine karşı korumaya çalışan bir adamın öyküsünü husus ediyor. Said, ailesine ait olan bir kereste fabrikası işleten genç bir adamdır. İşini başarı ile yerine getiren Said, fabrikasında eski mahkumları ve genç failleri çalıştırır. Fakat onun hayatı, bir uyuşturucu kartelinin içi uyuşturucu dolu olan bir arabayı saklamak amacıyla kereste fabrikasını kullanmaya çalışması ile bambaşka bir hal alır. Fabrikayı kartele karşı güvenliğini sağlamak amacıyla zorlu bir mücadeleye girişen Said’in en büyük üstünlüğü kendi toprakları olan fabrikanın her köşesini bilmesi olur.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Toprak ve Kan | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Toprak ve Kan | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    , La Terre et le sang, fabrikasını uyuşturucu kartellerine karşı korumaya çalışan bir adamın öyküsünü husus ediyor. Said, ailesine ait olan bir kereste fabrikası işleten genç bir adamdır. İşini başarı ile yerine getiren Said, fabrikasında eski mahkumları ve genç failleri çalıştırır. Fakat onun hayatı, bir uyuşturucu kartelinin içi uyuşturucu dolu olan bir arabayı saklamak amacıyla kereste fabrikasını kullanmaya çalışması ile bambaşka bir hal alır. Fabrikayı kartele karşı güvenliğini sağlamak amacıyla zorlu bir mücadeleye girişen Said’in en büyük üstünlüğü kendi toprakları olan fabrikanın her köşesini bilmesi olur.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?