Venom Zehirli Öfke
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 1 Yorum 521 Görüntülenme

Venom Zehirli Öfke

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı tetkik firmasının sahibi de peşinde bulunduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları tarafında hareket eden bu adamın öyküsünün peşinde koşarken, Eddie, yalnızca simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma doğrulusunda keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Venom Zehirli Öfke izle (2018) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Venom Zehirli Öfke izle (2018) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı tetkik firmasının sahibi de peşinde bulunduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları tarafında hareket eden bu adamın öyküsünün peşinde koşarken, Eddie, yalnızca simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma doğrulusunda keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.

    Yorumlar (1)