Venom Zehirli Öfke
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 630 Görüntülenme

Venom Zehirli Öfke

Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı tetkik firmasının sahibi de peşinde bulunduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları tarafında hareket eden bu adamın öyküsünün peşinde koşarken, Eddie, yalnızca simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma doğrulusunda keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Venom Zehirli Öfke | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Venom Zehirli Öfke | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Eddie Brock hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı tetkik firmasının sahibi de peşinde bulunduğu hikayelerden biridir. Kötü niyetli ve kendi amaçları tarafında hareket eden bu adamın öyküsünün peşinde koşarken, Eddie, yalnızca simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizmanın firma doğrulusunda keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalışıldığını öğrenir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?