Vivarium
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 249 Görüntülenme

Vivarium

İlk evleri amacıyla arayışa başlayan Gemma ve Tom, acayip şekilde kendilerine gelen emlakçı ile yeni eve bakmaya giderler. Oldukça büyük ve güzel olan evi çok beğenirler. Evin içersinde gezinirken emlakçının ortadan ortadan kalktığı fark ederler ve evden çıkmaya çalışırlar fakat bunda başarılı olamazlar. Yeni evde mahsur kaldıkları gerçeğini öğrendikten ve ilk şoku geçtikten sonra meydana ufak bir bebek çıkar ve bu bebeğe bakmak mecburiyetinde kalılar.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Vivarium | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Vivarium | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    İlk evleri amacıyla arayışa başlayan Gemma ve Tom, acayip şekilde kendilerine gelen emlakçı ile yeni eve bakmaya giderler. Oldukça büyük ve güzel olan evi çok beğenirler. Evin içersinde gezinirken emlakçının ortadan ortadan kalktığı fark ederler ve evden çıkmaya çalışırlar fakat bunda başarılı olamazlar. Yeni evde mahsur kaldıkları gerçeğini öğrendikten ve ilk şoku geçtikten sonra meydana ufak bir bebek çıkar ve bu bebeğe bakmak mecburiyetinde kalılar.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?