Vtorzhenie invasion izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 2,057 Görüntülenme

Vtorzhenie invasion izle

Moskova'da yaşam sürdüren ve sıradan sayılabilecek bir yaşama sahip olan Yulya, kendine gelen öneriyi cazip bularak kabul edecektir. Kendisine öneri edilen ise laboratuvarlarda kobay olarak kullanılmasıdır. Bu gerçeği öğrendikten sonra bundan sonra geri dönüşü olmayan yola giren Yolya, üstünde oluşturulan detaylı deneylerden sonra olağanüstü yeteneklere kavuşacaktı. Bilim adamları ve ordu, Yulya'nın içersinde büyüyen, artmakta olan insanüstü güçlerin doğasını çözüme ulaştırmak amacıyla duygularını, duygularını ve düşüncelerini atomlara ayırmaya başlar ve işler düşündüklerinden daha da ürkütücü bir hal alır. Yulya'nın yetenekleri ne yazık ki yalnızca dünyayı telaşlandırmamaktadır, Dünya, ikinci bir istila tehlikesiyle karşı karşıyadır ve dünya'da insanlığın yok olması kaçınılmazdır. Herkes ortak kurtuluş uğruna milyonlarca insan hayatının bağlı bulunduğu bir seçim yapması gerektiğinde; sevgi, sadakat ve merhamet, merhametsiz güç ve yabancı teknolojiden daha kuvvetli duruma gelebilir mi?Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Vtorzhenie invasion izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Vtorzhenie invasion izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Moskova'da yaşam sürdüren ve sıradan sayılabilecek bir yaşama sahip olan Yulya, kendine gelen öneriyi cazip bularak kabul edecektir. Kendisine öneri edilen ise laboratuvarlarda kobay olarak kullanılmasıdır. Bu gerçeği öğrendikten sonra bundan sonra geri dönüşü olmayan yola giren Yolya, üstünde oluşturulan detaylı deneylerden sonra olağanüstü yeteneklere kavuşacaktı. Bilim adamları ve ordu, Yulya'nın içersinde büyüyen, artmakta olan insanüstü güçlerin doğasını çözüme ulaştırmak amacıyla duygularını, duygularını ve düşüncelerini atomlara ayırmaya başlar ve işler düşündüklerinden daha da ürkütücü bir hal alır. Yulya'nın yetenekleri ne yazık ki yalnızca dünyayı telaşlandırmamaktadır, Dünya, ikinci bir istila tehlikesiyle karşı karşıyadır ve dünya'da insanlığın yok olması kaçınılmazdır. Herkes ortak kurtuluş uğruna milyonlarca insan hayatının bağlı bulunduğu bir seçim yapması gerektiğinde; sevgi, sadakat ve merhamet, merhametsiz güç ve yabancı teknolojiden daha kuvvetli duruma gelebilir mi?

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?