We Summon the Darkness
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 481 Görüntülenme

We Summon the Darkness

We Summon the Darkness, bir dizi cinayetin yaşandığı Orta Batı’da geçiyor. Cinayetlerin nedeni olarak şeytani bir tarikat gösterilmektedir. Üç yakın dost bir heavy metal konseri amacıyla yola çıkar ve konserde istikbal vadeden üç müzisyen ile tanışır. Gençler hep beraber konser ardından parti gerçekleştirme amacıyla kızlardan birinin (Alexandra Daddario) evine giderler. Bazı kişiler ölmeye başlayınca eğlence dolu gece de değişik bir yola sapar. Her iki doğrultu da katilin karşı doğrultuda olduğunu düşünmektedir.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

We Summon the Darkness | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. We Summon the Darkness | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    We Summon the Darkness, bir dizi cinayetin yaşandığı Orta Batı’da geçiyor. Cinayetlerin nedeni olarak şeytani bir tarikat gösterilmektedir. Üç yakın dost bir heavy metal konseri amacıyla yola çıkar ve konserde istikbal vadeden üç müzisyen ile tanışır. Gençler hep beraber konser ardından parti gerçekleştirme amacıyla kızlardan birinin (Alexandra Daddario) evine giderler. Bazı kişiler ölmeye başlayınca eğlence dolu gece de değişik bir yola sapar. Her iki doğrultu da katilin karşı doğrultuda olduğunu düşünmektedir.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?