White Snake
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 156 Görüntülenme

White Snake

Xuan genç bir yılan yakalayıcısıdır. Bir gün yılan avına çıktığında şelale kenarında baygın bir durumda yatan bir kız bulur ve onu alıp köyüne getirir. Fakat o kızın kim bulunduğu ile ilgili hiçbir fikri yoktur. Kızın adı Blancadır. Blanca gerçekte bir insan değil bir iblistir. Kötü kalpli generali öldürmek amacıyla vazifelendirilen Blanca vazife esnasında bir anda sihirli değneğini kullanınca olanlar olur ve ondan sonrasını hatırlamaz. Sabah bir uyanır ve kendini bir köyde bulur. Blanca kim bulunduğunu hatırlamaya çalışıyordur ve Xuan ona yardım öneri eder ve Blanca'yı onu bulduğu şelalenin o bölgeye götürür. İşte o andan sonra Blanca'nın gerçekte ne bulunduğu, neler yapabildiği, neyin peşinde bulunduğunu ve onun kimlerin peşinde bulunduğu yavaşça meydana çıkacaktır. İnanılmaz görsel efektlere sahip filmin, 4 mükafat ve 5 adaylığı bulunmaktadır.7’den 77’e zevkle izlenebilecek olan White Snake filminde herkese iyi seyirler dileriz.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

White Snake | Full film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. White Snake | Full film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Xuan genç bir yılan yakalayıcısıdır. Bir gün yılan avına çıktığında şelale kenarında baygın bir durumda yatan bir kız bulur ve onu alıp köyüne getirir. Fakat o kızın kim bulunduğu ile ilgili hiçbir fikri yoktur. Kızın adı Blancadır. Blanca gerçekte bir insan değil bir iblistir. Kötü kalpli generali öldürmek amacıyla vazifelendirilen Blanca vazife esnasında bir anda sihirli değneğini kullanınca olanlar olur ve ondan sonrasını hatırlamaz. Sabah bir uyanır ve kendini bir köyde bulur. Blanca kim bulunduğunu hatırlamaya çalışıyordur ve Xuan ona yardım öneri eder ve Blanca'yı onu bulduğu şelalenin o bölgeye götürür. İşte o andan sonra Blanca'nın gerçekte ne bulunduğu, neler yapabildiği, neyin peşinde bulunduğunu ve onun kimlerin peşinde bulunduğu yavaşça meydana çıkacaktır. İnanılmaz görsel efektlere sahip filmin, 4 mükafat ve 5 adaylığı bulunmaktadır.7’den 77’e zevkle izlenebilecek olan White Snake filminde herkese iyi seyirler dileriz.

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?