XMen Dark Phoenix Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 926 Görüntülenme

XMen Dark Phoenix Full HD İzle

XMen Dark Phoenix Full HD İzleGame of Thrones dizisi oyuncularından Sophie Turner bu kez X-Men serisinin bu filminde karşımızda. Bir vazife esnasında esrarengiz bir güce maruz kalarak ölümden dönen Jean Grey, yani Phoenix (Sophie Turner) bu vakanın derhal sonrasında çok daha büyük bir güce sahip olur. Fakat bu gücün denetimi de aynı şekilde zordur. Phoenix kontrolden çıkıp etrafındakilere zarar vermeye başladıkça, X-Men ekibinin başka üyeleri hem arkadaşlarını kurtarmak, hem de onun gücünü kötü hedefler amacıyla kullanmak isteyenleri engellemek amacıyla mücadele verecektir. İyi seyirler, Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

XMen Dark Phoenix Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. XMen Dark Phoenix Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    XMen Dark Phoenix Full HD İzleGame of Thrones dizisi oyuncularından Sophie Turner bu kez X-Men serisinin bu filminde karşımızda. Bir vazife esnasında esrarengiz bir güce maruz kalarak ölümden dönen Jean Grey, yani Phoenix (Sophie Turner) bu vakanın derhal sonrasında çok daha büyük bir güce sahip olur. Fakat bu gücün denetimi de aynı şekilde zordur. Phoenix kontrolden çıkıp etrafındakilere zarar vermeye başladıkça, X-Men ekibinin başka üyeleri hem arkadaşlarını kurtarmak, hem de onun gücünü kötü hedefler amacıyla kullanmak isteyenleri engellemek amacıyla mücadele verecektir. İyi seyirler, Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?