Yalan Dolan Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 2,625 Görüntülenme

Yalan Dolan Full HD İzle

Yalan Dolan Full HD İzleEn büyük amaçları varlıklı olmak olan altı kafadar, bu hayallerine ulaşabilmek amacıyla büyük bir banka soygunu gerçekleştirmeye karar verirler. Sistemin açıklarını da göz önünde bulundurarak kendilerince mükemmel bir soygun planlarlar. Fakat altı arkadaşın işi hiç de ön görü ettikleri basit olmayacaktır. Çünkü soygunu haber alan polis ekipleri oldukça harekete geçmiştir. O andan itibaren iki doğrultu arasında garip bir hesaplaşma başlar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yalan Dolan Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yalan Dolan Full HD İzle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Yalan Dolan Full HD İzleEn büyük amaçları varlıklı olmak olan altı kafadar, bu hayallerine ulaşabilmek amacıyla büyük bir banka soygunu gerçekleştirmeye karar verirler. Sistemin açıklarını da göz önünde bulundurarak kendilerince mükemmel bir soygun planlarlar. Fakat altı arkadaşın işi hiç de ön görü ettikleri basit olmayacaktır. Çünkü soygunu haber alan polis ekipleri oldukça harekete geçmiştir. O andan itibaren iki doğrultu arasında garip bir hesaplaşma başlar.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?