Yeni Baştan
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 270 Görüntülenme

Yeni Baştan

), Zamanda geriye dönebilmek ve ilk aşkla tekrardan beraber olmak. Filmin altmışlı yaşlarını geride bıraktığımız baş karakteri Victor, işte tam da bu tür bir fırsata denk geliyor. Özel bir firmanın desteği sayesinde hayatının en anlamlı dönemine, 40 sene öncesine, hayatının aşkıyla tanıştığı günlere geri dönüyor. Tabii profesyonel bir oyuncu, makyaj, tarihçi ve set ekibinin yardımıyla.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yeni Baştan izle (2019 | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yeni Baştan izle (2019 | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    ), Zamanda geriye dönebilmek ve ilk aşkla tekrardan beraber olmak. Filmin altmışlı yaşlarını geride bıraktığımız baş karakteri Victor, işte tam da bu tür bir fırsata denk geliyor. Özel bir firmanın desteği sayesinde hayatının en anlamlı dönemine, 40 sene öncesine, hayatının aşkıyla tanıştığı günlere geri dönüyor. Tabii profesyonel bir oyuncu, makyaj, tarihçi ve set ekibinin yardımıyla.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?