Yeni Bir Başlangıç Adopt a Highway
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 148 Görüntülenme

Yeni Bir Başlangıç Adopt a Highway

Gerçek bir hikayeyi merkezine alan Adopt a Highway, çok uzun seneler kaldığı hapishaneden çıktıktan sonra bulaşıkçı olarak çalışmaya başlayan, çalıştığı yerin arkasındaki bir çöp tenekesinde terk edilmiş bir bebek bulan Russ Millings’in hikâyesini anlatıyor. Bebek amacıyla ne yapacağından pek emin olamayan Russ, bir vakit sonra bu bebeğin hayatını düzene sokmak konusu ile ilgili mühim bir fırsat olduğunu fark eder.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yeni Bir Başlangıç Adopt a Highway | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yeni Bir Başlangıç Adopt a Highway | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Gerçek bir hikayeyi merkezine alan Adopt a Highway, çok uzun seneler kaldığı hapishaneden çıktıktan sonra bulaşıkçı olarak çalışmaya başlayan, çalıştığı yerin arkasındaki bir çöp tenekesinde terk edilmiş bir bebek bulan Russ Millings’in hikâyesini anlatıyor. Bebek amacıyla ne yapacağından pek emin olamayan Russ, bir vakit sonra bu bebeğin hayatını düzene sokmak konusu ile ilgili mühim bir fırsat olduğunu fark eder.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?