Yeni Hayat
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 600 Görüntülenme

Yeni Hayat

,Bir adam düşünün... Ömrü süresince çağdaş şehir etrafında yaşamış; 747'lerle dünyayı dolaşmış ve sıksık bilgisayar içerisinde çalışarak yaşamını sürdürmüş. Ve bir gün bindiği uçak denize kanaat Fiji'de ıssız bir adada dört sene tek başına yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalmış. Adada tek başına yaşam sürdüren bu adamın şuur seviyesi tümüyle değişir mi yoksa çağdaş dünyaya dönünce tekrar aynı şahıs mi olur? Yaşamının dönüm noktası olan bu hadise yaşanmadan öncesinde yalnızca işine gömülü bir yaşam sürdüren, kız dostu dahil etrafında sevdiği herkesi ihmal eden bu adam amacıyla eski yaşamını sürdürmek olası olacakmıdır? Yoksa önünde görülmemiş bir yaşam mı durmaktadır?Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yeni Hayat | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yeni Hayat | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  ,Bir adam düşünün... Ömrü süresince çağdaş şehir etrafında yaşamış; 747'lerle dünyayı dolaşmış ve sıksık bilgisayar içerisinde çalışarak yaşamını sürdürmüş. Ve bir gün bindiği uçak denize kanaat Fiji'de ıssız bir adada dört sene tek başına yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalmış. Adada tek başına yaşam sürdüren bu adamın şuur seviyesi tümüyle değişir mi yoksa çağdaş dünyaya dönünce tekrar aynı şahıs mi olur? Yaşamının dönüm noktası olan bu hadise yaşanmadan öncesinde yalnızca işine gömülü bir yaşam sürdüren, kız dostu dahil etrafında sevdiği herkesi ihmal eden bu adam amacıyla eski yaşamını sürdürmek olası olacakmıdır? Yoksa önünde görülmemiş bir yaşam mı durmaktadır?

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?