Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (9)
9 IMDB Puanı 26,980 Görüntülenme

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj izle

Kaptan Amerika ve Demir Adamın girdiği karşılıklı savaş sonucu yenilmezler ekibi için son görülmüştür. Bir takım süper kahramanlar Demir Adamın yanındayken diğer süper kahramanlar Kaptan Amerikanın yanında durmaya karar vermiştir. Bununla bitmeyip ilerleyen zamanlarda tüm süper kahramanlar yenilmezler ekibinden ayrılıp kendilerine bölükler halinde ekip kurmuştur. Dünyanın ihtiyacı olduğu tüm süper kahramanlar ayrı ayrı yerlere giderek kendi işlerine bakmaya başlamışlardır. Ancak Dünyanın hala bu süper kahramanlara ihtiyacı vardır. Sonsuzluk taşları adı verilen çok önemli kristal parçacıklar kötü kahraman Thanos tarafından ele geçirilmeye çalışıyordur. Bu kristalleri kurtarıp Dünyanın kurtulması yenilmezler ekibinin birleşmesine bağlıdır. Kaptan Amerika ve Demir Adam kendi aralarında bir anlaşma yapmak zorundadırlar.


Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Türkçe Dublaj izle | Film Sitesi - Film izle - Full HD Film izle filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
7

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Avengers: Infinity War

  Yayın Tarihi:

  27 Nisan 2018

  Senaryo:

  Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Jim Starlin, George Pérez, Ron Lim, Steve Ditko, Jack Kirby, Joe Simon, Jim Starlin

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?