Yeşil Yol (Dublaj+Altyazılı) 8.610 Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.6 IMDB Puanı 164 Görüntülenme

Yeşil Yol (Dublaj+Altyazılı) 8.610 Full HD İzle

Yesil YolYeşil Yol, bir hapishane görevlisi ile bir mahkumun hikayesini anlatıyor. Paul Edgecomb’un hapishanedeki görevi, idama mahkum edilen mahkumları son yolculuklarına uğurlamaktır. Çalıştığı seneler ortamında yüzlerce mahkumu idam etmiştir. Bir gün John Coffey adlı korkutucu görüntülü bir adamla tanışır. Fakat Coffey’in bu korkutucu görünümünün altında gerektiğince saf bir ruh yatmaktadır. Coffey, iki ufak kız çocuğunun katil davasında yargılanmaktadır. Coffey’in günden güne gün yüzüne çıkan dünya ötesi güçleri, karakteri ile ilgili yeni ipuçlarını anbean meydana çıkaracaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yeşil Yol (Dublaj+Altyazılı) 8.610 Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yeşil Yol (Dublaj+Altyazılı) 8.610 Full HD İzle | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yesil YolYeşil Yol, bir hapishane görevlisi ile bir mahkumun hikayesini anlatıyor. Paul Edgecomb’un hapishanedeki görevi, idama mahkum edilen mahkumları son yolculuklarına uğurlamaktır. Çalıştığı seneler ortamında yüzlerce mahkumu idam etmiştir. Bir gün John Coffey adlı korkutucu görüntülü bir adamla tanışır. Fakat Coffey’in bu korkutucu görünümünün altında gerektiğince saf bir ruh yatmaktadır. Coffey, iki ufak kız çocuğunun katil davasında yargılanmaktadır. Coffey’in günden güne gün yüzüne çıkan dünya ötesi güçleri, karakteri ile ilgili yeni ipuçlarını anbean meydana çıkaracaktır.Yorumlarınızın ultrahdfilm.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keyifli seyirler.

  Diğer Adları:

  The Green Mile

  Yayın Tarihi:

  1999

  Senaryo:

  Frank Darabont

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?