Yokuş Aşağı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.8 IMDB Puanı 1 Yorum 141 Görüntülenme

Yokuş Aşağı

Bir çift, çocukları ile Alpler'de kayak gidin. Fakat burada, hayatlarını tekrardan düşünmelerini gerçekleştiren olaylarla karşı karşıya kalıyorlar. Tatil esnasında üzerlerine düşen bir çığdan sonra tepkilerini ölçen ailede, Pete'nin başka aile üyelerinin ölüp ölmediği ile ilgilenmediği belirtiliyor. Ailen daha sonra Pete'den uzaklaşacak. Orijinal filmde, adam çığdan kurtulmak amacıyla ailesini terk etti ve buna namacıyla olanla uğraşmak mecburiyetinde kaldı. Fakat, Amerikan versiyonu bu durumun hafifletildiğini ve Pete'nin çığdan sonra telefonunu kullanmaya başladığını gösteriyor.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yokuş Aşağı | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yokuş Aşağı | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Bir çift, çocukları ile Alpler'de kayak gidin. Fakat burada, hayatlarını tekrardan düşünmelerini gerçekleştiren olaylarla karşı karşıya kalıyorlar. Tatil esnasında üzerlerine düşen bir çığdan sonra tepkilerini ölçen ailede, Pete'nin başka aile üyelerinin ölüp ölmediği ile ilgilenmediği belirtiliyor. Ailen daha sonra Pete'den uzaklaşacak. Orijinal filmde, adam çığdan kurtulmak amacıyla ailesini terk etti ve buna namacıyla olanla uğraşmak mecburiyetinde kaldı. Fakat, Amerikan versiyonu bu durumun hafifletildiğini ve Pete'nin çığdan sonra telefonunu kullanmaya başladığını gösteriyor.

    Yorumlar (1)