Yükselen Ay Krallığı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 39 Görüntülenme

Yükselen Ay Krallığı

Anne ve babası bir vakit evvelce vefat eden ve bir çifte evlatlık olarak verdiği 12 yaşındaki Sam Shakusky (Jared Gilman), yaz aylarını Oymakbaşı Ward'un liderliğindeki "Khaki İzcileri" adlı izci grubunun Ivanhoe Kampı'nda geçirmektedir. Adanın başka doğrultusunda ise Suzy Bishop (Kara Hayward), babası Walt, annesi Laura ve kendisinden ufak üç erkek kardeşiyle beraber yaşamaktadır. Önceki yaz, kilisede sergilenen bir tiyatro oyununda tanışan ve o günden itibaren mektuplaşan Suzy ile Sam, beraber kaçmaya karar verir. Kasaba genç aşıkları bulmak amacıyla seferber olur.Dikkat! İzlemeye Çalıştığınız

Yükselen Ay Krallığı izle (2012) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler

Filmi sunucu yoğunluğumuz ve internet hızınıza bağlı açılacaktır. Yükselen Ay Krallığı izle (2012) | Full film izle, Yeni filmlerFull film izle, Yeni filmler filmine alt kısımda bulunan yorum sayfasından 1 Adet yorum yaparak açılış sıranda ilk sıralara gelebilirsiniz. 3 - 5 dakika sürebilir.
Yorum Yapmak için BURAYI TIKLAYIN


Reklamı Geç
4

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Anne ve babası bir vakit evvelce vefat eden ve bir çifte evlatlık olarak verdiği 12 yaşındaki Sam Shakusky (Jared Gilman), yaz aylarını Oymakbaşı Ward'un liderliğindeki "Khaki İzcileri" adlı izci grubunun Ivanhoe Kampı'nda geçirmektedir. Adanın başka doğrultusunda ise Suzy Bishop (Kara Hayward), babası Walt, annesi Laura ve kendisinden ufak üç erkek kardeşiyle beraber yaşamaktadır. Önceki yaz, kilisede sergilenen bir tiyatro oyununda tanışan ve o günden itibaren mektuplaşan Suzy ile Sam, beraber kaçmaya karar verir. Kasaba genç aşıkları bulmak amacıyla seferber olur.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?